Basak Publicity and Printing Company

Company

Company

30 yılı aşkın süredir sektöründe emin adımlarla ilerleyen Başak Matbaacılık, vermiş olduğu hizmeti her zaman bir adım öteye taşıma amacı ve 21.yüzyılın gerekliliklerinin, değişen ihtiyaçların bilinci ile yenilenerek kapasitesini daha fazla artırmış olup bu yenilik ile her müşterisi için ayrı çalışma ve depolama alanı hizmeti vermektedir.

Sektöründe dünyada gerçekleşen teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmeleri optimum düzeyde teknik donanımına yansıtan Başak Matbaacılık ve Tanıtım Hizmetleri; 20.000 m2’si kapalı alan olmak üzere toplam 27.700 m2’lik alanı ve 21.yüzyıl teknolojisine sahip makineleri ile alanında mükemmeli yakalayabilmeyi hedef edinmiştir.

Başak Matbaacılık ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti. olarak; alanında uzman 200 den fazla çalışanımız ile uluslararası hizmet standartlarından ödün vermeyerek ve dışa bağımlılığı minimum düzeyde tutarak sektörün öncüleri arasında yer almaktan ve sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Birlikte çalışabilmek ve birlikte başarabilmek dileğiyle.

Our Vision

Our Vision

Our company, which takes its steps within the framework of the awareness that the cultural development of all societies in the world and the development of printing proceed in parallel…
 
3WTURK CMS v8.3.1